Moja ulubiona kredka którą gorąco polecam to po prostu miękki i cudowny czarny Inglot i biały Manhattan.
Używam kredki do brwi.... może to dziwnie brzmieć ale dla osób z rzadkimi brwiami ( np.ja)to dobre rozwiązanie. Mój wybór to brązowy Inglot ( Uwielbiam Inglot!) . Używam też yyyyy nie więcej kredek nie używam...
czwartek, 8 października 2015
sobota, 26 września 2015
Tag: Ja!
No to... będzie mój pierwszy post!
Napisze jakie rzeczy (ja) preferuje...
Zacznijmy od mojego ulubionego zapachu : Katy Perry Killer Queen!
Ma taki mocny zapach , ale nie jest zbyt ciężki i długo się utrzymuje. Podoba mi się ten flakon w kształcie
rubinu! Piękne zmysłowe i takie eleganckie! ( Czy to źle że używam masowej ilości wykrzykników?)
Teraz szminka której używam ( tej, i tylko tej): Sephora Kiss me Blam ( Różowej). Jest słodka ( dla mnie to ważne) i nadaje ustom słodki odcień różu.. Dla niektóryh to obrzydliwe, ale ja tak wole.
Teraz przejdę do fryzury: ja już od jakiegoś czasu chodzę z grzywką spiętą z tyłu , to bardzo wygodne i ładne wyjście kiedy grzywka nam przeszkadza... U mnie klasie połowa dziewczyn tak chodzi i wszystkie chwalą takie wyjście na testach albo podczas w-f.
Podkładu jako takiego nie używam, ponieważ mieszam kilka naraz- nie używam, jednak często( sama nwm czemu). Korektor mam z Avonu-so swag. No i więcej niezbyt używam.
Ubierać ubieram się jak chce.. raz w spódnice i koszule a raz w dresy i w powyciaganą bluze taty .. Mi właściwie nie chce się dłużej pisać o tym wiec pa! Itd. ... Tu magiczny obrazek . Yey!!!
Napisze jakie rzeczy (ja) preferuje...
Zacznijmy od mojego ulubionego zapachu : Katy Perry Killer Queen!
Ma taki mocny zapach , ale nie jest zbyt ciężki i długo się utrzymuje. Podoba mi się ten flakon w kształcie
rubinu! Piękne zmysłowe i takie eleganckie! ( Czy to źle że używam masowej ilości wykrzykników?)
Teraz szminka której używam ( tej, i tylko tej): Sephora Kiss me Blam ( Różowej). Jest słodka ( dla mnie to ważne) i nadaje ustom słodki odcień różu.. Dla niektóryh to obrzydliwe, ale ja tak wole.
Teraz przejdę do fryzury: ja już od jakiegoś czasu chodzę z grzywką spiętą z tyłu , to bardzo wygodne i ładne wyjście kiedy grzywka nam przeszkadza... U mnie klasie połowa dziewczyn tak chodzi i wszystkie chwalą takie wyjście na testach albo podczas w-f.
Podkładu jako takiego nie używam, ponieważ mieszam kilka naraz- nie używam, jednak często( sama nwm czemu). Korektor mam z Avonu-so swag. No i więcej niezbyt używam.
Ubierać ubieram się jak chce.. raz w spódnice i koszule a raz w dresy i w powyciaganą bluze taty .. Mi właściwie nie chce się dłużej pisać o tym wiec pa! Itd. ... Tu magiczny obrazek . Yey!!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)
