sobota, 26 września 2015

Tag: Ja!

No to... będzie mój pierwszy post!

Napisze jakie rzeczy (ja) preferuje...
Zacznijmy od mojego ulubionego zapachu : Katy Perry Killer Queen!
Ma taki mocny zapach , ale nie jest zbyt ciężki i długo się utrzymuje. Podoba mi się ten flakon w kształcie
rubinu! Piękne zmysłowe i takie eleganckie! ( Czy to źle że używam masowej ilości wykrzykników?)
Teraz szminka której używam ( tej, i tylko tej): Sephora Kiss me Blam  ( Różowej). Jest słodka ( dla mnie to ważne) i nadaje ustom słodki odcień różu.. Dla niektóryh to obrzydliwe, ale ja tak wole. 
Teraz przejdę do fryzury: ja już od jakiegoś czasu chodzę z grzywką spiętą z tyłu , to bardzo wygodne i ładne wyjście kiedy grzywka nam przeszkadza... U mnie klasie połowa dziewczyn tak chodzi i wszystkie chwalą takie wyjście na testach albo podczas w-f.
Podkładu jako takiego nie używam, ponieważ mieszam kilka naraz- nie używam, jednak często( sama nwm czemu). Korektor mam z Avonu-so swag. No i więcej niezbyt używam.
Ubierać ubieram się jak chce.. raz w spódnice i koszule a raz w dresy i w powyciaganą bluze taty .. Mi właściwie nie chce się dłużej pisać o tym wiec pa! Itd. ... Tu magiczny obrazek . Yey!!! 
Nooo heeej!
Jestem Anka! Uwielbiam modę i stąd pomysł na bloga modowego! Jest takich od groma i mój raczej nie będzie się zbytnio wyróżniał jednak mam nadzieję,że się spodoba! <3 ( Znalezione na Besty.pl - według mnie genialne usta!)
Znalezione na: