czwartek, 8 października 2015

Kredki, kredeczki!

Moja ulubiona kredka którą gorąco polecam  to po prostu miękki i cudowny czarny Inglot i biały Manhattan.
Używam kredki do brwi.... może to dziwnie brzmieć ale dla osób z rzadkimi brwiami ( np.ja)to dobre rozwiązanie. Mój wybór to brązowy Inglot ( Uwielbiam Inglot!) . Używam też yyyyy nie więcej kredek nie używam...